Upravit stránku

Rádi poznáme vaše požadavky a přetvoříme je v technicky spolehlivé řešení, které vám pomůže ověřit kvalitu výrobků i kontrolovat jednotlivé postupy ve výrobě. Vaše procesy budou fungovat efektivně a bez jediné chybičky. S kamerovou inspekcí můžete kontrolovat rozměry výrobků, povrch materiálu, barvy, správné označení nebo QR kódy, pozice dílů nebo celou kompletnost výrobků.

CHCETE KONZULTOVAT SVŮJ PROJEKT?

kamerová inspekce

REALIZOVANÉ PROJEKTY

odjeh

MĚŘENÍ PRŮMĚRU A DÉLKY DIGITÁLNÍ TELECENTRICKOU KAMEROU

Odjehlovací stanice je součástí robotické linky na tváření koncovek. Stanice slouží pro odjehlení konce hliníkové trubky po operaci tváření. Robot nebo manipulátor založí hliníkovou trubku do stroje a dojde k pneumatickému upnutí.
Odjehlovací nástroj je umístěn na elektrickém pojezdu a jeho trajektorie je plně konfigurovatelná z PLC. Po dokončení operace odjehlování dojde k uvolnění pneumatických čelistí a vyjmutí odjehleného výrobku ze stanice.

KAMEROVÁ KONTROLA - MĚŘENÍ PROFILOMETREM

Stroj na třídění ventilů slouží ke kontrole kvality a typu ventilu. Stanice je koncipována jako plně automatická, kdy po doplnění zásoby jsou díly kontrolovány pomocí tří měřidel v přesnosti 0,01mm a v taktu 3 ks / vteřinu a následně jsou přesně dávkovány do sáčků a konzervovány.
Stroj se skládá ze základního rámu z hliníkových profilů, který je umístěn na pojezdových kolech. Na rámu se nachází hliníkové desky, které slouží jako základna všech částí stroje.

meření profilometrem
kamerové navádění

KAMEROVÉ NAVÁDĚNÍ SVAŘOVACÍCH HOŘÁKŮ

Realizace projektu představuje automatizaci svařovacího cyklu čtyř svařovacích stanic pro svařování obvodového pláště vzduchojemů.
Projekt realizován pro českou pobočku společnosti Frauenthal automotive v Hustopečích.
Svařovací stanice byly dovybaveny speciálně vyvinutým kamerovým naváděcím systémem pro přesné a bezobslužné polohování hubic svařovacích hořáků v průběhu vaření obvodového svaru tlakové nádoby. Linie sesazení obvodového pláště a dna vzdušníku je zvýrazněna přísvitem infračervenými přisvětlovacími LED jednotkami a snímána infračerveným kamerovým senzorem KEYENCE.