Upravit stránku

Abyste mohli navýšit kapacity výrobní linky i svou konkurenceschopnost, neobejdete se v dnešní době bez automatizace. Rádi poznáme vaši firmu a vaše vize a požadavky přetvoříme v technicky spolehlivé a neotřelé řešení, které přispěje k lepšímu fungování celé výroby. Navrhneme kompletní dodávku automatizace výrobních, montážních a testovacích procesů. Nebojíme se nestandardních výzev a přinášíme inovativní nápady.

Zajistíme celý projekt vlastními silami: Návrh a konstrukci linky ve 3D, rychlou a precizní výrobu, dokumentaci, odbornou montáž, seřízení, naprogramování, finální odladění, testovací provoz, instalaci, spuštění ve vašem provozu a následnou technickou podporu.

CHCETE KONZULTOVAT SVŮJ PROJEKT?

vyrobni linky

Výrobní linky

REALIZOVANÉ PROJEKTY

automaticka linka

AUTOMATICKÁ LINKA NA VÝROBU JEDNOKOMOROVÝCH PP VAKŮ

Plně automatická linka pro výrobu vaků z polotovaru folie navinuté na cívce. Folie je odvíjena z cívky, prochází přes tiskárny, které provedou popis vaků. Následně vstupuje do ostřihovací části, kde se provede ostřih rožků a prostřih na zavěšení. Další operací je střih folie na jednotlivé vaky, kde se zároveň zasouvají do vaků hadičky pro plnění. V dalším kroku dojde k zatavení dvou vaků najednou na lisovacím stroji s elektronicky řízenou servo-osou. Poslední operace je rozříznutí vaků nožem.

AUTOMATIZOVANÉ PRACOVIŠTĚ PRO TVÁŘENÍ KONCOVEK HMG PEANUT

Toto zařízení pomocí šestiosého robota manipuluje s trubkami různých tvarů, průměrů a délek mezi jednotlivými operacemi výrobního postupu. Robot si odebírá trubky dle programu z jednoho ze dvou zásobníků, který před spuštěním výroby obsluha naplní větším počtem trubek. Po spuštění výroby zvolené trubky obsluha pracoviště opouští a průběžně jen přichází kontrolovat průběh výroby. Pracoviště pracuje v taktu 17 vteřin, kdy trubka projde šesti pozicemi.

automatické pracoviště
venner crimp

AUTOMATIZOVANÉ PRACOVIŠTĚ PRO TVÁŘENÍ KONCOVEK VENEER CRIMP

Jedná se o kompletní dodávku automatizovaného pracoviště pro tváření koncovek hliníkových trubek. Linka se skládá ze vstupního zásobníku, čtyř nezávislých manipulačních portálů, výstupního zásobníku hotových trubek a dvou vibračních podavačů pro automatické podávání dílů. Vstupní zásobník slouží pro vložení až 300 ks hliníkových trubek v délce 90 – 2000 mm. V podavači dojde k automatickému podání, namazání vnitřního průměru olejovou mlhou a vystředění hliníkové trubky do výchozí polohy.

JEDNOÚČELOVÝ STROJ NA MONTÁŽ KRABIČKY TERMOSTATU

Jednoúčelový stroj je řešený jako postupový stroj s otočným stolem. Otočný stůl má 12 pozic. Stroj je zakrytován pomocí Al profilů a polykarbonátových výplní.Otvírání servisních dveří je jištěno bezpečnostními zámky. Takt stroje pro jednu pozici je max. 6s. Výrobní kapacita min. 1200 ks / hod. Obsluha 1 operátor/ka.
Stroj řídí PLC S7-1200 Siemens a panel HMI 7“. Pneumatika od firmy Festo. 

montáž krabičky