Upravit stránku

Navrhujeme robotické linky, které zvyšují kapacity výroby a konkurenceschopnost firem. Špičkoví a vysoce efektivní roboti mohou pracovat nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Spolehněte se na 100% přesnost vyrobených dílů a preciznost odvedené práce. Vašim představám dáme jasnou podobu a přetvoříme je v technicky spolehlivé a chytré řešení. Robot nahradí fyzicky náročné a nebezpečné činnosti.

  • MONTÁŽNÍ ROBOTICKÉ BUŇKY
  • KOLABORATIVNÍ ROBOTI
  • ROBOTICKÁ MANIPULACE
  • ROBOTIZACE K TVÁŘECÍM STROJŮM
  • ROBOTIZACE KE VSTŘIKOVACÍM LISŮM

CHCETE KONZULTOVAT SVŮJ PROJEKT?

robotizace

REALIZOVANÉ PROJEKTY

vstřikolis

ZAŘÍZENÍ PRO ZAKLÁDÁNÍ KONTAKTŮ KE VSTŘIKOLISU

Plně automatická robotická buňka pro obsluhu vstřikolisu. Zařízení obsahuje vibrační podavače pro přípravu několika dílů.
Podle aktuálně zvoleného receptu stroje (výměna vstřikovací formy a chapadla robota) dojde k přenastavení linky. Robot automaticky odebírá kontaktní piny a středové kroužky připravené z vibračních podavačů a zakládá jej do pohyblivé části formy.
Po zastříknutí dílů ve formě, dojde k odebrání, kontrole a odložení OK dílů na výstupní dopravník.

ROBOTICKÉ PRACOVIŠTĚ PRO TVÁŘENÍ KONCOVEK

Toto zařízení pomocí šestiosého robota manipuluje s trubkami různých tvarů, průměrů a délek mezi jednotlivými operacemi výrobního postupu.
Robot si odebírá trubky dle programu z jednoho ze dvou zásobníků, který před spuštěním výroby obsluha naplní větším počtem trubek.
Po spuštění výroby zvolené trubky obsluha pracoviště opouští a průběžně jen přichází kontrolovat průběh výroby. Pracoviště pracuje v taktu 17 vteřin, kdy trubka projde šesti pozicemi.

tváření koncovek
blistrovací zařízení

BLISTROVACÍ ZAŘÍZENÍ

Potřebujete přesně a rychle manipulovat díly ve Vaší výrobě? Pro tyto účely je nejvhodnějším řešení použití Scara robota.
Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme aplikovali tohoto robota přímo do výrobní linky, kde díky jeho rychlosti a přesnosti jsme schopni manipulovat více dílu během několika málo vteřin.
V tomto konkrétním případě se jedná o manipulaci dílů z kontrolního stolu do připravených blistrů.

MONTÁŽNÍ A TESTOVACÍ LINKA OLEJOVÉHO ČERPADLA

Kompletní realizace návrhu a dodávky výrobní linky montáže a testování olejového čerpadla.
Projekt je řešen v úzké spolupráci s partnerskou firmou ATS – aplikované technické systémy.
Poloautomatická montážní a testovací linka se skládá z montážní stanice, dvou testovacích stanic, které jsou plně automatické a obsluhované robotem.

linka na olejové čerpadlo